PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Promocja Postaw Proinnowacyjnych | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
45 na plus
Inwestycja w kadry 3
Szkolenia środowisko
CIP
Firmy rodzinne
Powiązania kooperacyjne
Telepraca
BKL
Zamówienia publiczne
Planowanie strategiczne
E-punkt
Instrument Szybkiego Reagowania
Aktywny emeryt
Partnerstwo Publiczno-Prywatne


Archiwum studiów

Menedżer sportu
Mają na celu zdobycie kwalifikacji niezbędnych do sprawnego i twórczego zarządzania organizacjami i obiektami sportowymi, kierowania zespołami ludzkimi i organizacji przedsięwzięć oraz rozwój kadr sportowych dla potrzeb programu rządowego Orlik 2012.
Cena studiów podyplomowych Bezpłatne
Termin studiów Od 2009-10-01 do 2010-06-30
Czas trwania studiów miesięcy 9   
Miejsce studiów Wrocław (Regionalny Ośrodek Szkoleniowy)
Dofinansowanie
Tytuł projektu Regionalny Ośrodek Szkoleniowy
Termin zgłoszeń upływa Nabór zamknięty
Kontakt w sprawie studiów Katarzyna Wołyniak
Tryb studiów podyplomowych Zaoczne
Ocena   Dodaj ocenę


Skrócony opis studiów podyplomowych Mają na celu zdobycie kwalifikacji niezbędnych do sprawnego i twórczego zarządzania organizacjami i obiektami sportowymi, kierowania zespołami ludzkimi i organizacji przedsięwzięć oraz rozwój kadr sportowych dla potrzeb programu rządowego Orlik 2012. Forma przyjmowania zgłoszeń Najbliższa rekrutacja rozpoczyna się7 VI 2010 r. Kwalifikacjach po ukończeniu studiów podyplomowych Menedżer sportu jest tytułem zawodowym w dziedzinie kultury fizycznej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 czerwca 2001 r. w sprawie kwalifikacji, stopni i tytułów zawodowych w dziedzinie kultury fizycznej oraz szczegółowych zasad i trybu ich uzyskiwania. Zdobycie tego tytułu umożliwia m.in. ukończenie studiów podyplomowych. Menedżer sportu posiada kompetencje potrzebne do zarządzania instytucjami sportowymi, np. klubami sportowymi, związkami sportowymi oraz ośrodkami rekreacyjno-sportowymi. Dysponuje wiedzą na temat finansowania sportu w Polsce, uwarunkowań prawnych działalności sportowej, zarządzania obiektami sportowymi, planowania i organizacji imprez sportowych, a także marketingu i sponsoringu w sporcie.
Regionalny Ośrodek Szkoleniowy
Adres Regionalny Ośrodek Szkoleniowy
51-410 Wrocław, ul. Brucknera 10


Odśwież mapę
Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Lista szkoleń Lista szkoleń archiwalnych
Lista szkoleń Lista szkoleń archiwalnych


logo

Adres 09-402 Płock, al. Kilińskiego 12
tel. 243664244
tel. 243664100
fax. 243664245
www.wlodkowic.pl
e-mail: plock@wlodkowic.pl


Specyfikacja oferowanych usług
Przedsiębiorstwa:
  • Mikro przedsiębiorstwa
  • Małe przedsiębiorstwa
  • Średni przedsiębiorstwa
  • Duże przedsiębiorstwa
Administracja publiczna:
  • Pracownicy administracji publiczne
Osoby:
  • Bezrobotni
  • Pracujący
  • Inni
Zakres usług:
  • Szkolenia
  • Studia podyplomowe
Główne kategorie szkoleń:
  • Administracja i organizacje
  • Artystyczne
  • Ekologia
  • Finanse
  • Informatyka
  • Języki
  • Logistyka
  • Marketing
  • Medycyna
  • Motoryzacja
  • Organizacja
  • Prawo
  • Psychologia
  • Szkolnictwo
  • Techniczne
  • Tematyka unijna
  • Umiejętności osobiste
  • Zarządz. zas. ludzkimi
  • Zawodowe
  • Zdrowie i Uroda
  • Inne
Oferta zawiera szkolenia objęte EFS

Główne kierunki studiów:
  • Architektura
  • Edukacja
  • Ekonomia
  • Filologia
  • Finanse
  • Handel
  • Informatyka
  • Kosmetologia
  • Logistyka
  • Marketing
  • Medycyna
  • Nauki humanistyczne
  • Nauki przyrodnicze
  • Nauki ścisłe
  • Politologia
  • Prawo i administracja
  • Psychologia
  • Rolnictwo
  • Socjolgia
  • Służby mundurowe
  • Techniczne
  • Turystyka
  • Zarządzanie
  • Inne
Oferta zawiera szkoleni objęte EFS

				

Szczegółowy opis instytucji Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku jest jedną z najstarszych i największych niepaństwowych uczelni w kraju. Kształcimy na ośmiu atrakcyjnych kierunkach studiów (Administracja, Bezpieczeństwo Narodowe, Informatyka, Pedagogika, Pielęgniarstwo, Politologia, Wychowanie Fizyczne, Zarządzanie) z dużą liczbą atrakcyjnych specjalności. Uczelnia prowadzi studia I i II stopnia. Odśwież mapę

Najważniejsi klienci studenci Pozostałe sfery działalności Kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych
Zamknij Wyraż swoją opinię Menedżer sportu
Treść opinii
Ocena (od 1 do 5)
     
12345
Podpis
Administracja portalu nie pośredniczy w dofinansowywaniu szkoleń, ani działalności szkoleniowej
***
Przypominamy, że mogą Państwo oceniać szkolenia dostępne w bazie!
***
Administracja portalu nie organizuje szkoleń!
***