Infolinia programu
801 808 108
Czynna w dni powszednie od 8:00 do 20:00


EFS

 

Dofinansowania - wielka szansa dla Europy
Europejski Fundusz Społeczny już od ponad pół wieku wspiera i aktywizuje rynek pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Dzięki zakrojonym na szeroką skalę inicjatywom tego najstarszego z funduszy strukturalnych tysiące ludzi w naszym kraju mają teraz wielką szansę, by zdobywać nową wiedzę oraz umiejętności zawodowe.

W ramach funduszu dofinansowaniem objętych zostało szereg szkoleń, kursów, praktyk zawodowych oraz innych projektów mających na celu podniesienie aktywności na polskim rynku pracy. Oferta dofinansowywanych szkoleń skierowana jest do przedstawicieli małych, średnich oraz dużych firm, których kadra zarządzająca chce zainwestować w rozwój swoich pracowników. Z oferty mogą także skorzystać osoby prywatne. Szkolenia obejmują wiele dziedzin i sfer zawodowych. Dlatego oferta jest nieustannie dostosowywana do aktualnych oczekiwań rynku.
Krok w dobrym kierunku
Szkolenia prowadzone w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego stanowią w naszej bazie wyodrębnioną grupę. Ich program oraz cele realizowane są przez profesjonalne, certyfikowane jednostki szkoleniowe. Oferta obejmuje min.: warsztaty, wykłady, szkolenia, doradztwo, a także e-lerning. Dzięki zaangażowaniu profesjonalnej kadry jakość realizowanych szkoleń prowadzona jest identyczna jak w przypadku komercyjnej oferty tego typu.
Wiedza na bazie doświadczeń
Zgromadzone w naszej bazie oferty umożliwiają Państwu niepowtarzalną szansę dotarcia do wiedzy, która daje wielką okazje rozwoju zawodowego. Poprzez inwestowanie w swoje kwalifikacje zwiększają Państwo tym samym swoją wartość na rynku pracy.

O szczegółach naszych szkoleń oraz kryteriach kwalifikacji dowiedzą się Państwo, wybierając konkretną ofertę w naszej bazie. Także poziom dofinansowania różni się w poszczególnych przypadkach.